Etap koncepcji

Etap koncepcji

Etap koncepcji

Etap koncepcji

Etap koncepcji

Etap koncepcji

Etap koncepcji

Rzut piętra

Rzut parteru

Etap koncepcji

Architektura

Zespół domów wolnostojących – Śliwkowa w Koszalinie zrealizowany został przy współpracy z pracownią architektoniczną HS99. Rozpoczynając prace koncepcyjne od samego początku kładliśmy duży nacisk na funkcjonalność budynków oraz zastosowanie optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych. Zdecydowaliśmy się na nowoczesną formę budynków.

Płaski dach sprawia, że każdy metr kwadratowy domu jest w pełni wykorzystany, przejawia się to w zaprojektowanych wnękach szaf. W każdym z budynków przewidziane są cztery takie miejsca. Ważnym elementem dobrze zaprojektowanego domu jest garderoba. W naszych domach garderoba połączona jest z sypialnią.  Dzięki ogrzewaniu podłogowemu każdy ranek, nawet ten najtrudniejszy, będzie miłym wspomnieniem.

parter_1

piętro_1

Na parterze domu znajduję się przestronna kuchnia z wyjściem na ogród oraz duży salon, który poprzez dwa duże okna idealnie łączy się z ogrodem. Przestronne okna zapewniają doskonałe nasłonecznienie przestrzeni mieszkalnej. Zastosowanie ogrzewania podłogowego umożliwia swobodną aranżację wnętrza.

Każdy z domów posiada wiatę przy wejściu do budynku. Zadaniem takiego rozwiązania jest ochrona mieszkańców przy niesprzyjającej aurze. Budynki posiada instalację umożliwiająca montaż kominka z doprowadzeniem powietrza z zewnątrz.

Od strony ogrodu do dyspozycji mieszkańców mamy duży drewniany taras, z którego dzięki nawisowi górnej kondygnacji, możemy cieszyć się przy każdej pogodzie.

Inwestor zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w przedstawionym projekcie.

TOP